Dezynsekcja

Ostatnia aktualizacja: 

dezynsekcja

Dezynsekcja to proces zwalczania niepożądanych owadów szkodników lub ze względów sanitarnych oraz działania prewencyjne i monitorowania.

W naszej ofercie zwalczanie oraz monitorowanie owadów latających, owadów biegających, szkodników drewna i szkodników magazynowych oraz monitorowanie ich aktywności.

W zależności od rodzaju szkodnika i miejsca występowania stosowane są odpowiednie metody i środki dezynsekcyjne. Nasze usługi adresowane są zarówno do osób prywatnych i firm. Zobacz cennik dezynsekcji.

Zwalczanie pluskwy domowej

Zwalczanie insekta pluskwy domowej metodą opryskwą lub poprzez zagazowanie. Zabieg powinien być wykonany przynajmniej dwukrotnie.

Przeczytaj więcej o pluskwie domowej.

Szkodniki sanitarne

Zwalczanie insektów ze względów sanitarnych, które zanieczyszczają żywność i mogą być roznosicielami chorób jak prusaki, karaluch, muchy czy szkodniki magazynowe.

Odkomarzanie

Odkomarzanie polega na zamgławieniucałej powierzchni sadu, ogrodu, działki. Metodą tą skutecznie zwalczamy osy, szerszenie, muchy, meszki, komary a nawet kleszcze. Komary mogą przenosić choroby groźne dla człowieka i zwierząt.

Zwalczanie szerszeni i os

Zajmujemy się profesjonalnym usuwaniem gniazd szerszeni oraz os.

UWAGA: pod żadnym pozorem nie zbliżajmy się i nie ingerujmy w gniazda szerszeni czy os gdyż grozi to zmasowanym atakiem tych owadów! Ostrzeż dzieci o niebezpieczeństwie! W przypadku użądlenia należy niezwłocznie zasięgnąć porady medycznej.

Więcej o szerszeniach i osach.

Karaluchy i prusaki

Profesjonalnie i skutecznie zwalczamy karaluchy oraz prusaki w domach, obiektach gastronomicznych, hotelach, szpitalach i innych obiektach.

Zwalczanie roztoczy

Treść w przygotowaniu